Originalmålad kaffekvarn. Smörkärna. Skål, m.m. Slitage, skador. (Högsta höjd 58)
250 SEK | 2022-10-23 11:16 |
200 SEK | 2022-10-23 08:25 |
200 SEK | 2022-10-23 10:47 |
100 SEK | Startpris |