Smörkärnor 2st. Laggad tunna med lock. Kagge, m.m. Hårt slitage, småskador. (Högsta höjd 70)
350 SEK | 2022-10-23 11:16 |
300 SEK | 2022-10-23 10:26 |
250 SEK | 2022-10-21 00:53 |
200 SEK | 2022-10-20 21:01 |
150 SEK | 2022-10-20 20:51 |
100 SEK | Startpris |