Stolar, allmoge, 1800-tal. Färdskrin, 17/1800-tal samt pall. Slitage, förstärkningar, ställvis med skador. (Högsta höjd 91)
350 SEK | 2022-10-23 11:17 |
300 SEK | 2022-10-23 00:07 |
200 SEK | 2022-10-21 09:39 |
100 SEK | Startpris |