Kagge, daterad 1843, originalmålning. Ostform, m.m. bl.a. daterad 1787. Slitage, bl.a. med skador. (Högsta höjd 29)
650 SEK | 2022-10-23 11:56 |
600 SEK | 2022-10-20 23:03 |
350 SEK | 2022-10-23 08:23 |
150 SEK | 2022-10-22 19:05 |
100 SEK | Startpris |