Zethelius, Stockholm, 1802. Leffler, Falun, m.m. Stämplade och graverade monogram. Repor. (Längd ca.22,5, vikt 365g.)
1 700 SEK | 2022-10-23 10:12 |
1 600 SEK | 2022-10-21 16:27 |
1 400 SEK | 2022-10-21 15:54 |
150 SEK | 2022-10-21 14:45 |
100 SEK | 2022-10-20 19:40 |
100 SEK | Startpris |