Delvis glaserat stengods. Med dekor av fåglar. Stämplad. Krackelering, upphängningsfäste med tillverkningsdefekt. (22,5x22,5)
900 SEK | 2022-10-23 10:09 |
850 SEK | 2022-10-23 11:46 |
750 SEK | 2022-10-22 19:20 |
650 SEK | 2022-10-21 23:58 |
150 SEK | 2022-10-21 18:35 |
100 SEK | 2022-10-20 21:36 |
100 SEK | Startpris |