Med förgyllning och handmålad dekor. Moccakoppar 12st, moccafat 12st, sockerskål, gräddkanna samt kaffekanna. Bruksslitage, enstaka skador. (Kopparnas höjd 4,5, diameter 6,5)
600 SEK | 2022-10-21 16:02 |
600 SEK | 2022-10-23 10:31 |
400 SEK | 2022-10-22 16:10 |
100 SEK | 2022-10-20 21:31 |
100 SEK | Startpris |