Ullkorg i flätad spån samt korgar 3st. Slitage, fläckar, mindre skador. (Största diameter 66)
950 SEK | 2022-10-23 10:38 |
900 SEK | 2022-10-23 12:15 |
650 SEK | 2022-10-23 08:23 |
300 SEK | 2022-10-22 19:07 |
250 SEK | 2022-10-21 21:28 |
200 SEK | 2022-10-22 19:03 |
100 SEK | 2022-10-21 13:46 |
100 SEK | Startpris |