Porslin. Keruber med vagn. Handmålad dekor och förgyllning. Smärre blomnaggar. (Längd 28)
500 SEK | 2022-10-23 11:07 |
450 SEK | 2022-10-23 10:28 |
350 SEK | 2022-10-23 02:11 |
300 SEK | 2022-10-22 16:54 |
150 SEK | 2022-10-22 19:25 |
100 SEK | Startpris |