Brons. Signerad och numrerad no.106. (Höjd 17)
13 000 SEK | 2022-10-23 11:48 |
12 500 SEK | 2022-10-23 10:30 |
12 000 SEK | 2022-10-23 10:06 |
10 500 SEK | 2022-10-21 12:06 |
9 600 SEK | 2022-10-21 21:09 |
8 600 SEK | 2022-10-21 15:10 |
5 000 SEK | 2022-10-20 21:40 |
2 200 SEK | 2022-10-20 23:26 |
200 SEK | 2022-10-20 21:36 |
150 SEK | 2022-10-20 20:53 |
100 SEK | 2022-10-20 20:27 |
100 SEK | Startpris |