Laggade buttar samt stånka. Hårt slitage, skador. (Högsta höjd 34)
250 SEK | 2022-10-23 11:30 |
200 SEK | 2022-10-23 11:09 |
150 SEK | 2022-10-23 08:21 |
100 SEK | 2022-10-21 23:28 |
100 SEK | Startpris |