Förgylld boett. Armband av förgylld stål. Mekaniskt. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, smärre fläckar. (Diameter 33mm)
1 400 SEK | 2022-10-21 15:20 |
1 300 SEK | 2022-10-21 15:11 |
950 SEK | 2022-10-21 13:59 |
900 SEK | 2022-10-21 13:36 |
100 SEK | Startpris |