Mekaniskt. Med datumangivelse. Går ej. Glas med skador. Slitage, fläckar. (Diameter 35mm, totalvikt 23,7g.)
2 200 SEK | 2022-10-22 20:42 |
2 100 SEK | 2022-10-20 19:46 |
2 000 SEK | 2022-10-21 11:26 |
350 SEK | 2022-10-20 21:24 |
100 SEK | Startpris |