Trä. Med skuren dekor och monogram. Senare bindning med skador. Slitage. (Längd 248)
550 SEK | 2022-10-21 18:07 |
500 SEK | 2022-10-22 22:40 |
400 SEK | 2022-10-22 22:27 |
200 SEK | 2022-10-22 08:24 |
100 SEK | Startpris |