Med genombruten dekor. Bruksslitage, repor. (Längd 15, vikt 324g.)
1 500 SEK | 2022-10-23 11:36 |
1 400 SEK | 2022-10-21 16:26 |
1 300 SEK | 2022-10-21 15:49 |
100 SEK | Startpris |