Trä. Med skuren dekor. Bindning av läder. Bindningar med skador. Slitage, mindre sprickor. (Längd 260)
1 100 SEK | 2022-10-23 11:54 |
1 000 SEK | 2022-10-23 11:44 |
900 SEK | 2022-10-23 11:33 |
650 SEK | 2022-10-21 18:06 |
500 SEK | 2022-10-22 22:38 |
250 SEK | 2022-10-22 08:21 |
100 SEK | Startpris |