Bl.a. med skuren dekor och bindning i läder. Slitage, remmar med skador. (Längsta längd 284)
550 SEK | 2022-10-23 11:33 |
500 SEK | 2022-10-23 10:59 |
100 SEK | 2022-10-20 21:05 |
100 SEK | Startpris |