Hårt slitage, rost, bl.a. med skador, fläckar. (Högsta höjd 36)
1 900 SEK | 2022-10-23 11:38 |
1 800 SEK | 2022-10-21 17:45 |
650 SEK | 2022-10-22 21:57 |
450 SEK | 2022-10-22 11:34 |
250 SEK | 2022-10-21 10:35 |
150 SEK | 2022-10-20 21:00 |
100 SEK | Startpris |