Emaljerade urtavlor. Slitage, emaljskador, bl.a. med bulor. (Största diameter 50mm)
1 300 SEK | 2022-10-23 11:01 |
1 200 SEK | 2022-10-22 11:06 |
1 000 SEK | 2022-10-21 11:28 |
1 000 SEK | 2022-10-21 12:20 |
400 SEK | 2022-10-20 21:30 |
150 SEK | 2022-10-20 20:17 |
100 SEK | 2022-10-20 19:43 |
100 SEK | Startpris |