Träskurna och bemålade. Den mindre med skador. Torrsprickor, slitage, nötningar, den större med ett senare framben. (Höjd 10-16,5)
2 800 SEK | 2022-10-21 12:04 |
2 700 SEK | 2022-10-23 11:56 |
2 000 SEK | 2022-10-21 08:22 |
1 500 SEK | 2022-10-20 22:14 |
750 SEK | 2022-10-20 22:26 |
300 SEK | 2022-10-20 21:34 |
100 SEK | Startpris |