Nysilver, glas, förgylld metall, m.m. Slitage, bl.a. med bulor och skador. (Högsta höjd 17)
2 200 SEK | 2022-10-22 22:16 |
2 100 SEK | 2022-10-22 20:50 |
550 SEK | 2022-10-21 15:03 |
100 SEK | 2022-10-21 09:13 |
100 SEK | Startpris |