Krönt trämått. Svarvad skål, 1800-tal samt knotskål, 1900-talets första hälft. Slitage, den antika skålen något maskstungen, spricka. (Längd 13-20)
450 SEK | 2022-10-21 19:45 |
400 SEK | 2022-10-22 21:23 |
300 SEK | 2022-10-20 22:49 |
100 SEK | 2022-10-20 21:17 |
100 SEK | Startpris |