Med handmålad dekor. Tallrikar 14st, djupa tallrikar 14st, assietter 10st, terrin med lock och underfat samt såskanna med underfat. Flertal naggar, missfärgning, fläckar, lagningar, sprickor. (Längsta längd 45)
350 SEK | 2022-10-22 22:59 |
300 SEK | 2022-10-22 22:48 |
250 SEK | 2022-10-22 22:42 |
100 SEK | 2022-10-21 15:53 |
100 SEK | Startpris |