Herrfickur, Zenith, silver. Ett förnicklat, Cortebert samt damfickur i silver. Zenith med emaljspricka. Slitage, repor. (Största diameter 50mm)
1 000 SEK | 2022-10-23 10:56 |
1 000 SEK | 2022-10-23 12:15 |
800 SEK | 2022-10-21 16:50 |
700 SEK | 2022-10-20 21:27 |
600 SEK | 2022-10-21 11:23 |
100 SEK | Startpris |