Delvis glaserat stengods. Stämplad. Smärre hörnnagg. (22,5x22,5)
800 SEK | 2022-10-23 10:13 |
750 SEK | 2022-10-22 19:19 |
700 SEK | 2022-10-22 10:50 |
200 SEK | 2022-10-21 14:28 |
150 SEK | 2022-10-20 21:32 |
100 SEK | Startpris |