Svängd form. Svartmålat med bronserad dekor. Lod och pendel saknas. Senare bemålning, fogsprickor, krackelerad färg, slitage. (Höjd 202)
450 SEK | 2022-10-20 22:44 |
400 SEK | 2022-10-23 11:05 |
200 SEK | 2022-10-22 17:03 |
100 SEK | Startpris |