Svängd form. Lod och pendel finns. Senare bemålning, färgslitage, mindre sprickor, småskador. Senare sockel medföljer. (Höjd 192)
600 SEK | 2022-10-20 22:43 |
550 SEK | 2022-10-22 22:06 |
200 SEK | 2022-10-22 17:02 |
100 SEK | Startpris |