56. LOMONOSOV, KAFFESERVIS, 30 DELAR

Porslin med dekor i kobolt och guld. Ryssland, 1900-tal. Enstaka nagg kan förekomma.

Varunr 237927

4 Oktober 2022 18:19

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 900 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 900 SEK2022-10-04 18:15
1 800 SEK2022-10-04 18:10
1 700 SEK2022-10-04 16:48
1 500 SEK2022-10-04 14:31
1 200 SEK2022-10-03 20:47
1 000 SEK2022-09-29 11:43
900 SEK2022-09-26 20:04
700 SEK2022-09-23 17:09
400 SEK2022-09-20 21:28
400 SEK Startpris

Onlineauktion 4 Okt. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!