Porslin med dekor i kobolt och guld. Ryssland, 1900-tal. Enstaka nagg kan förekomma.
1 900 SEK | 2022-10-04 18:15 |
1 800 SEK | 2022-10-04 18:10 |
1 700 SEK | 2022-10-04 16:48 |
1 500 SEK | 2022-10-04 14:31 |
1 200 SEK | 2022-10-03 20:47 |
1 000 SEK | 2022-09-29 11:43 |
900 SEK | 2022-09-26 20:04 |
700 SEK | 2022-09-23 17:09 |
400 SEK | 2022-09-20 21:28 |
400 SEK | Startpris |