Flintgods. Formgivare Hertha Bengtsson för Rörstrand. Flera delar med naggar, några krackelerade och missfärgade.
4 400 SEK | 2022-10-04 18:21 |
4 200 SEK | 2022-10-04 18:20 |
3 800 SEK | 2022-09-29 15:52 |
2 400 SEK | 2022-09-28 18:44 |
2 000 SEK | 2022-09-28 15:31 |
1 800 SEK | 2022-09-28 16:43 |
1 400 SEK | 2022-09-27 12:06 |
1 300 SEK | 2022-09-25 12:16 |
700 SEK | 2022-09-25 15:22 |
400 SEK | Startpris |