Stengods. Med försilvrad dekor av fiskar. Stämplad. Något krackelerad. (Höjd 17)
1 000 SEK | 2022-10-02 12:01 |
950 SEK | 2022-10-02 11:56 |
750 SEK | 2022-10-02 10:41 |
700 SEK | 2022-10-02 10:35 |
500 SEK | 2022-10-01 12:00 |
450 SEK | 2022-09-30 20:49 |
400 SEK | 2022-10-01 08:41 |
100 SEK | 2022-09-30 13:05 |
100 SEK | Startpris |