Med fyra monterade dalahästar. Slitage, fläckar, en arm med lagning. (Längd 56)
1 900 SEK | 2022-09-30 09:29 |
1 800 SEK | 2022-10-02 05:48 |
1 600 SEK | 2022-10-01 20:58 |
100 SEK | Startpris |