Mässing och metall. Stämplad No.26469. Bruksslitage. (Höjd 32)
600 SEK | 2022-10-02 11:51 |
550 SEK | 2022-10-01 22:36 |
500 SEK | 2022-10-01 17:55 |
400 SEK | 2022-09-30 20:58 |
250 SEK | 2022-09-30 20:09 |
200 SEK | 2022-09-30 17:31 |
100 SEK | Startpris |