Rostfritt stål. Matskedar 12st, matknivar 12st, matgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st samt kaffeskedar 12st. Bruksslitage, repor.
4 000 SEK | 2022-10-02 09:58 |
3 800 SEK | 2022-10-02 09:51 |
2 800 SEK | 2022-10-02 08:17 |
2 000 SEK | 2022-10-01 19:44 |
600 SEK | 2022-09-30 23:39 |
300 SEK | 2022-09-30 22:16 |
200 SEK | 2022-09-30 17:52 |
150 SEK | 2022-09-29 22:15 |
100 SEK | 2022-09-29 19:41 |
100 SEK | Startpris |