Glaserat lergods. Med dekor av snäckar. Stämplad. Ytslitage. (Höjd exklusive fäste 27)
550 SEK | 2022-10-02 08:22 |
500 SEK | 2022-10-02 03:29 |
350 SEK | 2022-09-30 13:34 |
200 SEK | 2022-09-30 13:57 |
100 SEK | Startpris |