Marmor och bronserad metall. Med dekor av Napoleon Bonaparte. Emaljerad urtavla. Pendel finns. Ytslitage, naggar. (Höjd 63)
1 400 SEK | 2022-10-02 11:53 |
1 400 SEK | 2022-10-02 11:55 |
1 000 SEK | 2022-10-01 19:08 |
600 SEK | 2022-10-01 22:37 |
350 SEK | 2022-10-01 14:38 |
250 SEK | 2022-10-01 13:37 |
150 SEK | 2022-10-01 12:48 |
100 SEK | Startpris |