Tre ljuspunkter. Skärmar av papp med infällt blomster. Två skärmar med skador, ett fäste med avslag. Slitage. (Höjd 110)
1 900 SEK | 2022-10-01 23:17 |
1 800 SEK | 2022-10-02 08:45 |
1 200 SEK | 2022-10-01 22:27 |
500 SEK | 2022-09-30 14:47 |
200 SEK | 2022-09-30 20:32 |
100 SEK | Startpris |