Porslin. Med förgylld dekor. Kolonnformad stomme. Smånaggar. (Höjd exklusive fäste 45)
250 SEK | 2022-10-02 06:56 |
250 SEK | 2022-10-02 09:27 |
150 SEK | 2022-10-02 00:17 |
100 SEK | 2022-09-30 15:09 |
100 SEK | Startpris |