Mässing. Stämplade. Ytslitage. (Höjd 37)
1 100 SEK | 2022-10-01 23:25 |
1 000 SEK | 2022-10-02 11:58 |
700 SEK | 2022-09-30 23:19 |
500 SEK | 2022-09-30 14:43 |
450 SEK | 2022-09-30 14:08 |
150 SEK | 2022-09-30 14:41 |
100 SEK | Startpris |