Rostfritt stål. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Längsta längd 19,5)
1 300 SEK | 2022-10-01 10:08 |
1 200 SEK | 2022-10-01 19:07 |
150 SEK | 2022-09-30 11:24 |
100 SEK | Startpris |