Mässing. Stämplade. Bruksslitage, enstaka stötmärken. (Höjd 48)
750 SEK | 2022-10-01 18:39 |
700 SEK | 2022-10-02 06:54 |
500 SEK | 2022-09-30 23:19 |
450 SEK | 2022-09-30 14:06 |
400 SEK | 2022-09-30 21:33 |
250 SEK | 2022-09-30 13:05 |
100 SEK | 2022-09-29 20:27 |
100 SEK | Startpris |