Mahogny. Krönt med örn. Lod och pendel finns. Nyckel saknas. Slitage, örn med lagning, mindre sprickor. (Höjd 124)
1 000 SEK | 2022-09-29 19:38 |
950 SEK | 2022-10-02 07:48 |
550 SEK | 2022-09-29 18:20 |
100 SEK | Startpris |