Mekaniskt. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, boettens baksida med bulor, repor. (Diameter 35mm, totalvikt 23g.)
2 700 SEK | 2022-09-29 19:15 |
2 600 SEK | 2022-10-01 12:46 |
2 200 SEK | 2022-09-30 14:18 |
1 200 SEK | 2022-09-29 18:15 |
100 SEK | Startpris |