Förgylld boett. Armband i läder. Med alarmfunktion. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 35mm)
2 200 SEK | 2022-10-02 13:35 |
2 100 SEK | 2022-09-30 13:09 |
1 800 SEK | 2022-09-30 19:47 |
1 600 SEK | 2022-09-30 16:12 |
600 SEK | 2022-09-29 21:16 |
100 SEK | Startpris |