Sten. Oktagonal form. Med bandad dekor. Fötter delvis senare, limrester, smärre naggar, lock med kantlagning. (Höjd 18, bredd 16)
1 000 SEK | 2022-09-30 23:52 |
1 000 SEK | 2022-10-02 12:02 |
800 SEK | 2022-10-01 22:47 |
600 SEK | 2022-09-29 20:27 |
500 SEK | 2022-09-29 18:10 |
100 SEK | Startpris |