Stål. Armband av läder. Funktion osäker. Slitage, urtavla med fläckar och märken. Boett med repor. (Diameter 35mm)
15 000 SEK | 2022-10-02 11:42 |
14 500 SEK | 2022-09-22 09:46 |
9 400 SEK | 2022-10-02 09:36 |
6 800 SEK | 2022-10-02 09:27 |
6 000 SEK | 2022-10-02 05:29 |
5 400 SEK | 2022-10-02 00:49 |
5 000 SEK | 2022-09-30 18:23 |
3 400 SEK | 2022-09-29 21:27 |
1 400 SEK | 2022-09-29 18:15 |
100 SEK | Startpris |