Mässing. Stämplade. Fläckar, repor. (Längd 47)
650 SEK | 2022-10-01 18:39 |
600 SEK | 2022-10-02 12:00 |
500 SEK | 2022-10-01 16:59 |
450 SEK | 2022-09-30 14:39 |
400 SEK | 2022-09-30 14:05 |
250 SEK | 2022-09-30 13:03 |
200 SEK | 2022-09-29 20:22 |
100 SEK | Startpris |