Quartz. Förgylld boett. Läderarmband. Går ej. Bruksslitage, smärre fläckar. (Diameter 40mm)
1 000 SEK | 2022-10-02 10:57 |
950 SEK | 2022-09-27 12:22 |
250 SEK | 2022-10-02 09:10 |
100 SEK | Startpris |