Träskuren och bemålad. Huvud med lagning, färgslitage, hack, förstärkningar. (Höjd 65)
700 SEK | 2022-10-02 11:32 |
650 SEK | 2022-10-02 06:51 |
500 SEK | 2022-09-30 09:45 |
100 SEK | 2022-09-29 19:40 |
100 SEK | Startpris |