Locket fanerat med inläggningar. Lådan ådringsmålad. Fungerar vid enklare test, funktion garanteras ej. Nyckel saknas. Sex speltänder saknas. Slitage, lock med spricka. (Längd 56)
2 700 SEK | 2022-10-02 11:05 |
2 600 SEK | 2022-10-02 11:11 |
1 700 SEK | 2022-10-01 12:43 |
950 SEK | 2022-10-02 10:41 |
450 SEK | 2022-10-01 17:29 |
350 SEK | 2022-10-01 08:20 |
200 SEK | 2022-09-30 17:00 |
100 SEK | 2022-09-29 21:30 |
100 SEK | Startpris |