Emaljerad. Med dubbelsidig dekor. Fästen i järn. Med belysning. El saknas. Slitage, rost, kanter med emaljskador. (Höjd 104, bredd 76)
2 800 SEK | 2022-10-02 11:56 |
2 700 SEK | 2022-10-02 11:55 |
1 500 SEK | 2022-10-02 11:42 |
1 300 SEK | 2022-10-02 11:29 |
850 SEK | 2022-10-01 19:46 |
550 SEK | 2022-10-01 17:47 |
450 SEK | 2022-09-30 17:53 |
400 SEK | 2022-09-30 17:33 |
150 SEK | 2022-09-29 21:27 |
100 SEK | 2022-09-29 20:21 |
100 SEK | Startpris |